• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ayzteknik?fref=ts
      

 sogutma yedek parca
Buz Makinası Hizmetlerimiz
Klima Hizmetlerimiz
Kombi Hizmetlerimiz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret150070
Site Haritası

BAŞAKŞEHİR WHİTE-WESTİNGHOUSE KLİMA SERVİSİ

ataköy white-westinghouse klima servisi,ataköy white-westinghouse klima tamiri,ataköy white-westinghouse klima bakımı,ataköy white-westinghouse klima montajı,ataköy white-westinghouse yetkili servisi

White-Westinghouse klima servisi Başakşehir

White-Westinghouse Klimanızla ilgili herhangi bir konu hakkında teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknikerlerimiz klimanızın durumuna göre yerinde Teknik işlem sağlamaktadır.Probleminiz servis yerinde Teknik işlem uygulanmayacak durumdaysa başakşehir White-Westinghouse klima servisimiz, klimanızın demontaj işlemini gerçekleştirerek Servisimize getirilir. Teknik işlem sonrası test ve kontrolleri yapılarak adresinizde montajı yapılır size Güvenli bir şekilde teslim edilip Yerindede 30 dk bir süre çalıştırılarak test edilip Hizmetinize sunulur.

White-Westinghouse Klima Bakımı

White-Westinghouse Klimanızın bakım işlemine geçilmeden önce klima iç ünitesinin kasası düzgün bir şekilde sökülür.White-Westinghouse klima,'nın kasası söküldükten sonra (kimyasal karışımı ilaç) Asit iç ünitedeki Buharlaştırıcı bobin (evaporatör) üzerine püskürtme yapılır, İç ünitenin kasası ve filtreleri uygun bir yerde Asitle temizlenerek kurutulmaya bırakılır, ardından White-Westinghouse klima'nın Dış ünitesinde Bulununan Yoğuşturucu Bobin (kondansör) üzerinede Asit püskürtülür.White-Westinghouse klimanızın bakımı bittikten sonra iç ünite kasası Düzgün bir şekilde yerine takılır Bu işlemden Sonra Özel Bakteri önleyici kimyasal koku Buharlaştırıcı bobin (evaporatör) üzerine sıkılarak ferah bir koku yayması sağlanırtemiz bir bezle etrafı silinirek ve klimanızın bakım işlemi bitmiş olur.

Not= Bakım işlemi White-Westinghouse klima servisi Tarafından Kontrollü bir şekilde yapılmalıdır.Aksi takdirde Elektriksel Arıza ve yanmalara sebebiyet verip Klimanız Çeşitli kronik arızalara yol açmaktadır. Bu gibi sebepler Garantili cihazlar için garanti kapsamı dışına çıkmasına sebep vermektedir.

White-Westinghouse Klima Montajı

White-Westinghouse Klima'nızın montaj işlemine geçilmeden önce White-Westinghouse klimanın kurulacağı odanın Alanı,ısı kayıpları binanın bulunduğu konum baz alınarak Btu'sunun yeterli olup olmadığı keşifi yapılırak size bilgisi verilir. Sizin Onayınızla White-Westinghouse klimanızın montaj işlemine başlanır. Öncelikle iç ünitesini duvara sabitleyen askı sacı sizin isteğiniz üzerine duvarın uygun bir yerine montaj yapılır.
Bu işlem bittikten Sonra Klimanızı Drenaj Hortumu ve Soğutucu Akışkanın (Gaz) geçeceği Bakır boruların montajı yapılıp askı sacına asılır.Dış ünitede istenilen veya uygun bir yere Montaj edilip Vibrasyon testi yapılır. İç üniteden gelen Bakır borular dış ünitenin vanalarına takılır. Elektrik bağlantıları yapıldıktan sonra Start verilerek klima çalışıtırılır. Gaz vanası açılarak gaz akışı sağlanır ve klima yaklaşık 30 dk boyunca soğutma modunda Manometre yardımıyla gözlenir ve Eksilen Gaz Şarjı yapılarak istenilen verileri elde ettikten sonra size teslim edilir.

White-Westinghouse Klima Demontaj

White-Westinghouse klimanın demontaj işlemi sırasında öncelikle klimanız soğutmaya alınarak bir kaç dk çalıştırılır ve gazı kompresör aracılığı ile Yoğuşturucu Bobin (kondansör) içine toplanır. Gazı içine topladıktan sonra iç ünitenin arkasında bulunan rekorlu iki boruyu gerekli ekipmanlarla sökerek demontaj işlemi gercekleştirilir.

AYZ Teknik ısıtma soğutma sistemleri çağrı merkezi hattını kullanarak servisimize ulaşabilirsiniz.başakşehir White-Westinghouse servisi,olarak başakşehir ve tüm semtlerine White-Westinghouse klima servisi,White-Westinghouse klima bakımı, White-Westinghouse klima montaj, işlemlerini profesyonel ekibimizle 1 yıl işçilik ve parça garantisi altında yapmaktayız.

White-Westinghouse Klima Servisi,

Başakşehir White-Westinghouse klima servisi konusunda uzman ve Alanında egitimli kadrosu ile White-Westinghouse klimanız için özel servis  hizmeti vermekteyiz. Istanbul merkezli, White-Westinghouse başakşehir servisi, Gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir ve Başakşehir White-Westinghouse servisi, olarak firmamiz hızlı servis  hizmeti verebilmek icin  tüm  semtlere yayılmıştır.

Müşteri hizmetlerimizi 0212 590 41 45 nolu telefonlardan arayıp servis talebinde bulanabilirsiniz. Size en  yakın White-Westinghouse  klima servisi aracımızı yönlendirmekteyiz. Size ulaşan uzman teknisyenlerimiz White-Westinghouse markalı klimanızın durumuna  göre, yerinde Teknik işlem uygulamaktadır.White-Westinghouse markalı  klimanızın herhangi bir parçasının değiştirilmesi gerekirse veya yerinde Teknik işlem uygulanmayacak Durumdaysa merkezimize getirilir. White-Westinghouse Klimanız Teknik işlem uygulandıktan sonra tüm  test ve kontrolleri yapılıp adresinizde güvenli bir şekilde montajı yapılıp size teslim edilir.

White-Westinghouse KLİMA SERVİSİ OLARAK VERDİĞİMİZ  HİZMETLER…

* White-Westinghouse Klimanızın yerinin değiştirilmesi
* White-Westinghouse Klima bakımı
* White-Westinghouse Klima montajı
* White-Westinghouse Klima demontajı (sökümü)
* White-Westinghouse klima gaz şarjı
* White-Westinghouse Klimanın taşınması
* White-Westinghouse Klima yıllık bakımları
* White-Westinghouse Klima arıza giderme
* White-Westinghouse Kanallı klimalarda kanal temizliği
* White-Westinghouse Klimanın devreye alınması
* White-Westinghouse Screw kompresör tamiri
* White-Westinghouse Pistonlu kompresör tamiri
* White-Westinghouse Klima yıllık bakımları
* White-Westinghouse Klima üfleme ve emiş temizliği
* White-Westinghouse Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
* White-Westinghouse Klima evaporatör (kondanser) temizliği
* White-Westinghouse Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
* White-Westinghouse Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması

* White-Westinghouse Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini
* White-Westinghouse Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi

 

Kısaca White-Westinghouse Klimanızın Bakımı Neden Gerekli ?

  • SağlıK problemleri Yaşamamanız için.
  • Konforunuz için.
  • Birçok Enfeksiyon ve Hastalıklardan korunmanız için
  • Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir Temiz bir atmosfer için.
  • Klimanızın ömrünü uzatmak için
  • Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için
  • Faturunıza Yansıyacak Enerji tasarrufu için

Başakşehir White-Westinghouse Klima Servisi,olarak Size Bir Telefon kadar yakınız

                                            
                                          
                                          

 


Yorumlar - Yorum Yaz