• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ayzteknik?fref=ts
      

 sogutma yedek parca
Buz Makinası Hizmetlerimiz
Klima Hizmetlerimiz
Kombi Hizmetlerimiz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret150070
Site Haritası

ÇATALCA FUJITSU KLİMA SERVİSİ

çatalca fujitsu klima servisi,çatalca fujitsu klima tamiri,çatalca fujitsu klima bakımı,çatalca fujitsu klima montajı,çatalca fujitsu yetkili servisi

Fujitsu klima servisi Çatalca

Fujitsu Klimanızla ilgili herhangi bir konu hakkında teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknikerlerimiz klimanızın durumuna göre yerinde Teknik işlem sağlamaktadır.Probleminiz servis yerinde Teknik işlem uygulanmayacak durumdaysa çatalca Fujitsu klima servisimiz, klimanızın demontaj işlemini gerçekleştirerek Servisimize getirilir. Teknik işlem sonrası test ve kontrolleri yapılarak adresinizde montajı yapılır size Güvenli bir şekilde teslim edilip Yerindede 30 dk bir süre çalıştırılarak test edilip Hizmetinize sunulur.

Fujitsu Klima Bakımı

Fujitsu Klimanızın bakım işlemine geçilmeden önce klima iç ünitesinin kasası düzgün bir şekilde sökülür.Fujitsu klima,'nın kasası söküldükten sonra (kimyasal karışımı ilaç) Asit iç ünitedeki Buharlaştırıcı bobin (evaporatör) üzerine püskürtme yapılır, İç ünitenin kasası ve filtreleri uygun bir yerde Asitle temizlenerek kurutulmaya bırakılır, ardından Fujitsu klima'nın Dış ünitesinde Bulununan Yoğuşturucu Bobin (kondansör) üzerinede Asit püskürtülür.Fujitsu klimanızın bakımı bittikten sonra iç ünite kasası Düzgün bir şekilde yerine takılır Bu işlemden Sonra Özel Bakteri önleyici kimyasal koku Buharlaştırıcı bobin (evaporatör) üzerine sıkılarak ferah bir koku yayması sağlanırtemiz bir bezle etrafı silinirek ve klimanızın bakım işlemi bitmiş olur.

Not= Bakım işlemi Fujitsu klima servisi Tarafından Kontrollü bir şekilde yapılmalıdır.Aksi takdirde Elektriksel Arıza ve yanmalara sebebiyet verip Klimanız Çeşitli kronik arızalara yol açmaktadır. Bu gibi sebepler Garantili cihazlar için garanti kapsamı dışına çıkmasına sebep vermektedir.

Fujitsu Klima Montajı

Fujitsu Klima'nızın montaj işlemine geçilmeden önce Fujitsu klimanın kurulacağı odanın Alanı,ısı kayıpları binanın bulunduğu konum baz alınarak Btu'sunun yeterli olup olmadığı keşifi yapılırak size bilgisi verilir. Sizin Onayınızla Fujitsu klimanızın montaj işlemine başlanır. Öncelikle iç ünitesini duvara sabitleyen askı sacı sizin isteğiniz üzerine duvarın uygun bir yerine montaj yapılır.
Bu işlem bittikten Sonra Klimanızı Drenaj Hortumu ve Soğutucu Akışkanın (Gaz) geçeceği Bakır boruların montajı yapılıp askı sacına asılır.Dış ünitede istenilen veya uygun bir yere Montaj edilip Vibrasyon testi yapılır. İç üniteden gelen Bakır borular dış ünitenin vanalarına takılır. Elektrik bağlantıları yapıldıktan sonra Start verilerek klima çalışıtırılır. Gaz vanası açılarak gaz akışı sağlanır ve klima yaklaşık 30 dk boyunca soğutma modunda Manometre yardımıyla gözlenir ve Eksilen Gaz Şarjı yapılarak istenilen verileri elde ettikten sonra size teslim edilir.

Fujitsu Klima Demontaj

Fujitsu klimanın demontaj işlemi sırasında öncelikle klimanız soğutmaya alınarak bir kaç dk çalıştırılır ve gazı kompresör aracılığı ile Yoğuşturucu Bobin (kondansör) içine toplanır. Gazı içine topladıktan sonra iç ünitenin arkasında bulunan rekorlu iki boruyu gerekli ekipmanlarla sökerek demontaj işlemi gercekleştirilir.

AYZ Teknik ısıtma soğutma sistemleri çağrı merkezi hattını kullanarak servisimize ulaşabilirsiniz.çatalca Fujitsu servisi,olarak çatalca ve tüm semtlerine Fujitsu klima servisi,Fujitsu klima bakımı, Fujitsu klima montaj, işlemlerini profesyonel ekibimizle 1 yıl işçilik ve parça garantisi altında yapmaktayız.

Fujitsu Klima Servisi,

Çatalca Fujitsu klima servisi konusunda uzman ve Alanında egitimli kadrosu ile Fujitsu klimanız için özel servis  hizmeti vermekteyiz. Istanbul merkezli, Fujitsu çatalca servisi, Gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir ve Çatalca Fujitsu servisi, olarak firmamiz hızlı servis  hizmeti verebilmek icin  tüm  semtlere yayılmıştır.

Müşteri hizmetlerimizi 0212 590 41 45 nolu telefonlardan arayıp servis talebinde bulanabilirsiniz. Size en  yakın Fujitsu  klima servisi aracımızı yönlendirmekteyiz. Size ulaşan uzman teknisyenlerimiz Fujitsu markalı klimanızın durumuna  göre, yerinde Teknik işlem uygulamaktadır.Fujitsu markalı  klimanızın herhangi bir parçasının değiştirilmesi gerekirse veya yerinde Teknik işlem uygulanmayacak Durumdaysa merkezimize getirilir. Fujitsu Klimanız Teknik işlem uygulandıktan sonra tüm  test ve kontrolleri yapılıp adresinizde güvenli bir şekilde montajı yapılıp size teslim edilir.

Fujitsu KLİMA SERVİSİ OLARAK VERDİĞİMİZ  HİZMETLER…

* Fujitsu Klimanızın yerinin değiştirilmesi
* Fujitsu Klima bakımı
* Fujitsu Klima montajı
* Fujitsu Klima demontajı (sökümü)
* Fujitsu klima gaz şarjı
* Fujitsu Klimanın taşınması
* Fujitsu Klima yıllık bakımları
* Fujitsu Klima arıza giderme
* Fujitsu Kanallı klimalarda kanal temizliği
* Fujitsu Klimanın devreye alınması
* Fujitsu Screw kompresör tamiri
* Fujitsu Pistonlu kompresör tamiri
* Fujitsu Klima yıllık bakımları
* Fujitsu Klima üfleme ve emiş temizliği
* Fujitsu Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
* Fujitsu Klima evaporatör (kondanser) temizliği
* Fujitsu Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
* Fujitsu Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması

* Fujitsu Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini
* Fujitsu Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi

 

Kısaca Fujitsu Klimanızın Bakımı Neden Gerekli ?

  • SağlıK problemleri Yaşamamanız için.
  • Konforunuz için.
  • Birçok Enfeksiyon ve Hastalıklardan korunmanız için
  • Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir Temiz bir atmosfer için.
  • Klimanızın ömrünü uzatmak için
  • Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için
  • Faturunıza Yansıyacak Enerji tasarrufu için

Çatalca Fujitsu Klima Servisi,olarak Size Bir Telefon kadar yakınız

                                            
                                          
                                          

 


Yorumlar - Yorum Yaz