• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ayzteknik?fref=ts
      

 sogutma yedek parca
Buz Makinası Hizmetlerimiz
Klima Hizmetlerimiz
Kombi Hizmetlerimiz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret150136
Site Haritası

BAŞAKŞEHİR ELECTRA KLİMA SERVİSİ

başakşehir electra klima servisi,başakşehir electra klima tamiri,başakşehir electra klima bakımı,başakşehir electra klima montajı,başakşehir electra yetkili servisi

Electra klima servisi Başakşehir

Electra Klimanızla ilgili herhangi bir konu hakkında teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknikerlerimiz klimanızın durumuna göre yerinde Teknik işlem sağlamaktadır.Probleminiz servis yerinde Teknik işlem uygulanmayacak durumdaysa başakşehir Electra klima servisimiz, klimanızın demontaj işlemini gerçekleştirerek Servisimize getirilir. Teknik işlem sonrası test ve kontrolleri yapılarak adresinizde montajı yapılır size Güvenli bir şekilde teslim edilip Yerindede 30 dk bir süre çalıştırılarak test edilip Hizmetinize sunulur.

Electra Klima Bakımı

Electra Klimanızın bakım işlemine geçilmeden önce klima iç ünitesinin kasası düzgün bir şekilde sökülür.Electra klima,'nın kasası söküldükten sonra (kimyasal karışımı ilaç) Asit iç ünitedeki Buharlaştırıcı bobin (evaporatör) üzerine püskürtme yapılır, İç ünitenin kasası ve filtreleri uygun bir yerde Asitle temizlenerek kurutulmaya bırakılır, ardından Electra klima'nın Dış ünitesinde Bulununan Yoğuşturucu Bobin (kondansör) üzerinede Asit püskürtülür.Electra klimanızın bakımı bittikten sonra iç ünite kasası Düzgün bir şekilde yerine takılır Bu işlemden Sonra Özel Bakteri önleyici kimyasal koku Buharlaştırıcı bobin (evaporatör) üzerine sıkılarak ferah bir koku yayması sağlanırtemiz bir bezle etrafı silinirek ve klimanızın bakım işlemi bitmiş olur.

Not= Bakım işlemi Electra klima servisi Tarafından Kontrollü bir şekilde yapılmalıdır.Aksi takdirde Elektriksel Arıza ve yanmalara sebebiyet verip Klimanız Çeşitli kronik arızalara yol açmaktadır. Bu gibi sebepler Garantili cihazlar için garanti kapsamı dışına çıkmasına sebep vermektedir.

Electra Klima Montajı

Electra Klima'nızın montaj işlemine geçilmeden önce Electra klimanın kurulacağı odanın Alanı,ısı kayıpları binanın bulunduğu konum baz alınarak Btu'sunun yeterli olup olmadığı keşifi yapılırak size bilgisi verilir. Sizin Onayınızla Electra klimanızın montaj işlemine başlanır. Öncelikle iç ünitesini duvara sabitleyen askı sacı sizin isteğiniz üzerine duvarın uygun bir yerine montaj yapılır.
Bu işlem bittikten Sonra Klimanızı Drenaj Hortumu ve Soğutucu Akışkanın (Gaz) geçeceği Bakır boruların montajı yapılıp askı sacına asılır.Dış ünitede istenilen veya uygun bir yere Montaj edilip Vibrasyon testi yapılır. İç üniteden gelen Bakır borular dış ünitenin vanalarına takılır. Elektrik bağlantıları yapıldıktan sonra Start verilerek klima çalışıtırılır. Gaz vanası açılarak gaz akışı sağlanır ve klima yaklaşık 30 dk boyunca soğutma modunda Manometre yardımıyla gözlenir ve Eksilen Gaz Şarjı yapılarak istenilen verileri elde ettikten sonra size teslim edilir.

Electra Klima Demontaj

Electra klimanın demontaj işlemi sırasında öncelikle klimanız soğutmaya alınarak bir kaç dk çalıştırılır ve gazı kompresör aracılığı ile Yoğuşturucu Bobin (kondansör) içine toplanır. Gazı içine topladıktan sonra iç ünitenin arkasında bulunan rekorlu iki boruyu gerekli ekipmanlarla sökerek demontaj işlemi gercekleştirilir.

AYZ Teknik ısıtma soğutma sistemleri çağrı merkezi hattını kullanarak servisimize ulaşabilirsiniz.başakşehir Electra servisi,olarak başakşehir ve tüm semtlerine Electra klima servisi,Electra klima bakımı, Electra klima montaj, işlemlerini profesyonel ekibimizle 1 yıl işçilik ve parça garantisi altında yapmaktayız.

Electra Klima Servisi,

Başakşehir Electra klima servisi konusunda uzman ve Alanında egitimli kadrosu ile Electra klimanız için özel servis  hizmeti vermekteyiz. Istanbul merkezli, Electra başakşehir servisi, Gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir ve Başakşehir Electra servisi, olarak firmamiz hızlı servis  hizmeti verebilmek icin  tüm  semtlere yayılmıştır.

Müşteri hizmetlerimizi 0212 590 41 45 nolu telefonlardan arayıp servis talebinde bulanabilirsiniz. Size en  yakın Electra  klima servisi aracımızı yönlendirmekteyiz. Size ulaşan uzman teknisyenlerimiz Electra markalı klimanızın durumuna  göre, yerinde Teknik işlem uygulamaktadır.Electra markalı  klimanızın herhangi bir parçasının değiştirilmesi gerekirse veya yerinde Teknik işlem uygulanmayacak Durumdaysa merkezimize getirilir. Electra Klimanız Teknik işlem uygulandıktan sonra tüm  test ve kontrolleri yapılıp adresinizde güvenli bir şekilde montajı yapılıp size teslim edilir.

Electra KLİMA SERVİSİ OLARAK VERDİĞİMİZ  HİZMETLER…

* Electra Klimanızın yerinin değiştirilmesi
* Electra Klima bakımı
* Electra Klima montajı
* Electra Klima demontajı (sökümü)
* Electra klima gaz şarjı
* Electra Klimanın taşınması
* Electra Klima yıllık bakımları
* Electra Klima arıza giderme
* Electra Kanallı klimalarda kanal temizliği
* Electra Klimanın devreye alınması
* Electra Screw kompresör tamiri
* Electra Pistonlu kompresör tamiri
* Electra Klima yıllık bakımları
* Electra Klima üfleme ve emiş temizliği
* Electra Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
* Electra Klima evaporatör (kondanser) temizliği
* Electra Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
* Electra Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması

* Electra Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini
* Electra Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi

 

Kısaca Electra Klimanızın Bakımı Neden Gerekli ?

  • SağlıK problemleri Yaşamamanız için.
  • Konforunuz için.
  • Birçok Enfeksiyon ve Hastalıklardan korunmanız için
  • Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir Temiz bir atmosfer için.
  • Klimanızın ömrünü uzatmak için
  • Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için
  • Faturunıza Yansıyacak Enerji tasarrufu için

Başakşehir Electra Klima Servisi,olarak Size Bir Telefon kadar yakınız

                                            
                                          
                                          

 


Yorumlar - Yorum Yaz