• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ayzteknik?fref=ts
      

 sogutma yedek parca
Buz Makinası Hizmetlerimiz
Klima Hizmetlerimiz
Kombi Hizmetlerimiz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret150138
Site Haritası

AVCILAR ARÇELİK KLİMA SERVİSİ

avcılar arçelik klima servisi,avcılar arçelik klima tamiri,avcılar arçelik klima bakımı,avcılar arçelik klima montajı,avcılar arçelik yetkili servisi

Arçelik klima servisi Avcılar

Arçelik Klimanızla ilgili herhangi bir konu hakkında teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknikerlerimiz klimanızın durumuna göre yerinde Teknik işlem sağlamaktadır.Probleminiz servis yerinde Teknik işlem uygulanmayacak durumdaysa Avcılar Arçelik klima servisimiz, klimanızın demontaj işlemini gerçekleştirerek Servisimize getirilir. Teknik işlem sonrası test ve kontrolleri yapılarak adresinizde montajı yapılır size Güvenli bir şekilde teslim edilip Yerindede 30 dk bir süre çalıştırılarak test edilip Hizmetinize sunulur.

Arçelik Klima Bakımı

Arçelik Klimanızın bakım işlemine geçilmeden önce klima iç ünitesinin kasası düzgün bir şekilde sökülür.Arçelik klima,'nın kasası söküldükten sonra (kimyasal karışımı ilaç) Asit iç ünitedeki Buharlaştırıcı bobin (evaporatör) üzerine püskürtme yapılır, İç ünitenin kasası ve filtreleri uygun bir yerde Asitle temizlenerek kurutulmaya bırakılır, ardından Arçelik klima'nın Dış ünitesinde Bulununan Yoğuşturucu Bobin (kondansör) üzerinede Asit püskürtülür.Arçelik klimanızın bakımı bittikten sonra iç ünite kasası Düzgün bir şekilde yerine takılır Bu işlemden Sonra Özel Bakteri önleyici kimyasal koku Buharlaştırıcı bobin (evaporatör) üzerine sıkılarak ferah bir koku yayması sağlanırtemiz bir bezle etrafı silinirek ve klimanızın bakım işlemi bitmiş olur.

Not= Bakım işlemi ARÇELİK klima servisi Tarafından Kontrollü bir şekilde yapılmalıdır.Aksi takdirde Elektriksel Arıza ve yanmalara sebebiyet verip Klimanız Çeşitli kronik arızalara yol açmaktadır. Bu gibi sebepler Garantili cihazlar için garanti kapsamı dışına çıkmasına sebep vermektedir.

Arçelik Klima Montajı

Arçelik Klima'nızın montaj işlemine geçilmeden önce Arçelik klimanın kurulacağı odanın Alanı,ısı kayıpları binanın bulunduğu konum baz alınarak Btu'sunun yeterli olup olmadığı keşifi yapılırak size bilgisi verilir. Sizin Onayınızla Arçelik klimanızın montaj işlemine başlanır. Öncelikle iç ünitesini duvara sabitleyen askı sacı sizin isteğiniz üzerine duvarın uygun bir yerine montaj yapılır.
Bu işlem bittikten Sonra Klimanızı Drenaj Hortumu ve Soğutucu Akışkanın (Gaz) geçeceği Bakır boruların montajı yapılıp askı sacına asılır.Dış ünitede istenilen veya uygun bir yere Montaj edilip Vibrasyon testi yapılır. İç üniteden gelen Bakır borular dış ünitenin vanalarına takılır. Elektrik bağlantıları yapıldıktan sonra Start verilerek klima çalışıtırılır. Gaz vanası açılarak gaz akışı sağlanır ve klima yaklaşık 30 dk boyunca soğutma modunda Manometre yardımıyla gözlenir ve Eksilen Gaz Şarjı yapılarak istenilen verileri elde ettikten sonra size teslim edilir.

Arçelik Klima Demontaj

Arçelik klimanın demontaj işlemi sırasında öncelikle klimanız soğutmaya alınarak bir kaç dk çalıştırılır ve gazı kompresör aracılığı ile Yoğuşturucu Bobin (kondansör) içine toplanır. Gazı içine topladıktan sonra iç ünitenin arkasında bulunan rekorlu iki boruyu gerekli ekipmanlarla sökerek demontaj işlemi gercekleştirilir.

AYZ Teknik ısıtma soğutma sistemleri çağrı merkezi hattını kullanarak servisimize ulaşabilirsiniz.Avcılar Arçelik servisi,olarak Avcılar ve tüm semtlerine Arçelik klima servisi,Arçelik klima bakımı, Arçelik klima montaj, işlemlerini profesyonel ekibimizle 1 yıl işçilik ve parça garantisi altında yapmaktayız.

ARÇELİK Klima Servisi,

Avcılar Arçelik klima servisi konusunda uzman ve Alanında egitimli kadrosu ile Arçelik klimanız için özel servis  hizmeti vermekteyiz. Istanbul merkezli, Arçelik Avcılar servisi, Gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir ve Avcılar Arçelik servisi, olarak firmamiz hızlı servis  hizmeti verebilmek icin  tüm  semtlere yayılmıştır.

Müşteri hizmetlerimizi 0212 590 41 45 nolu telefonlardan arayıp servis talebinde bulanabilirsiniz. Size en  yakın Arçelik klima servisi aracımızı yönlendirmekteyiz. Size ulaşan uzman teknisyenlerimiz Arçelik markalı klimanızın durumuna  göre, yerinde Teknik işlem uygulamaktadır.Arçelik markalı  klimanızın herhangi bir parçasının değiştirilmesi gerekirse veya yerinde Teknik işlem uygulanmayacak Durumdaysa merkezimize getirilir. Arçelik Klimanız Teknik işlem uygulandıktan sonra tüm  test ve kontrolleri yapılıp adresinizde güvenli bir şekilde montajı yapılıp size teslim edilir.

ARÇELİK KLİMA SERVİSİ OLARAK VERDİĞİMİZ  HİZMETLER…

* Arçelik Klimanızın yerinin değiştirilmesi
* Arçelik Klima bakımı
* Arçelik Klima montajı
* Arçelik Klima demontajı (sökümü)
* Arçelik klima gaz şarjı
* Arçelik Klimanın taşınması
* Arçelik Klima yıllık bakımları
* Arçelik Klima arıza giderme
* Arçelik Kanallı klimalarda kanal temizliği
* Arçelik Klimanın devreye alınması
* Arçelik Screw kompresör tamiri
* Arçelik Pistonlu kompresör tamiri
* Arçelik Klima yıllık bakımları
* Arçelik Klima üfleme ve emiş temizliği
* Arçelik Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
* Arçelik Klima evaporatör (kondanser) temizliği
* Arçelik Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
* Arçelik Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması

* Arçelik Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini
* Arçelik Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi

 

Kısaca Arçelik Klimanızın Bakımı Neden Gerekli ?

  • SağlıK problemleri Yaşamamanız için.
  • Konforunuz için.
  • Birçok Enfeksiyon ve Hastalıklardan korunmanız için
  • Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir Temiz bir atmosfer için.
  • Klimanızın ömrünü uzatmak için
  • Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için
  • Faturunıza Yansıyacak Enerji tasarrufu için

Avcılar Arçelik Klima Servisi,olarak Size Bir Telefon kadar yakınız

 


Yorumlar - Yorum Yaz