• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ayzteknik?fref=ts
      

 sogutma yedek parca
Buz Makinası Hizmetlerimiz
Klima Hizmetlerimiz
Kombi Hizmetlerimiz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret150069
Site Haritası

ÇATALCA BEKO KLİMA SERVİSİ

çatalca beko klima servisi,çatalca beko klima tamiri,çatalca beko klima bakımı,çatalca beko klima montajı,çatalca beko yetkili servisi

Beko klima servisi Çatalca

Beko Klimanızla ilgili herhangi bir konu hakkında teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknikerlerimiz klimanızın durumuna göre yerinde Teknik işlem sağlamaktadır.Probleminiz servis yerinde Teknik işlem uygulanmayacak durumdaysa çatalca Beko klima servisimiz, klimanızın demontaj işlemini gerçekleştirerek Servisimize getirilir. Teknik işlem sonrası test ve kontrolleri yapılarak adresinizde montajı yapılır size Güvenli bir şekilde teslim edilip Yerindede 30 dk bir süre çalıştırılarak test edilip Hizmetinize sunulur.

Beko Klima Bakımı

Beko Klimanızın bakım işlemine geçilmeden önce klima iç ünitesinin kasası düzgün bir şekilde sökülür.Beko klima,'nın kasası söküldükten sonra (kimyasal karışımı ilaç) Asit iç ünitedeki Buharlaştırıcı bobin (evaporatör) üzerine püskürtme yapılır, İç ünitenin kasası ve filtreleri uygun bir yerde Asitle temizlenerek kurutulmaya bırakılır, ardından Beko klima'nın Dış ünitesinde Bulununan Yoğuşturucu Bobin (kondansör) üzerinede Asit püskürtülür.Beko klimanızın bakımı bittikten sonra iç ünite kasası Düzgün bir şekilde yerine takılır Bu işlemden Sonra Özel Bakteri önleyici kimyasal koku Buharlaştırıcı bobin (evaporatör) üzerine sıkılarak ferah bir koku yayması sağlanırtemiz bir bezle etrafı silinirek ve klimanızın bakım işlemi bitmiş olur.

Not= Bakım işlemi Beko klima servisi Tarafından Kontrollü bir şekilde yapılmalıdır.Aksi takdirde Elektriksel Arıza ve yanmalara sebebiyet verip Klimanız Çeşitli kronik arızalara yol açmaktadır. Bu gibi sebepler Garantili cihazlar için garanti kapsamı dışına çıkmasına sebep vermektedir.

Beko Klima Montajı

Beko Klima'nızın montaj işlemine geçilmeden önce Beko klimanın kurulacağı odanın Alanı,ısı kayıpları binanın bulunduğu konum baz alınarak Btu'sunun yeterli olup olmadığı keşifi yapılırak size bilgisi verilir. Sizin Onayınızla Beko klimanızın montaj işlemine başlanır. Öncelikle iç ünitesini duvara sabitleyen askı sacı sizin isteğiniz üzerine duvarın uygun bir yerine montaj yapılır.
Bu işlem bittikten Sonra Klimanızı Drenaj Hortumu ve Soğutucu Akışkanın (Gaz) geçeceği Bakır boruların montajı yapılıp askı sacına asılır.Dış ünitede istenilen veya uygun bir yere Montaj edilip Vibrasyon testi yapılır. İç üniteden gelen Bakır borular dış ünitenin vanalarına takılır. Elektrik bağlantıları yapıldıktan sonra Start verilerek klima çalışıtırılır. Gaz vanası açılarak gaz akışı sağlanır ve klima yaklaşık 30 dk boyunca soğutma modunda Manometre yardımıyla gözlenir ve Eksilen Gaz Şarjı yapılarak istenilen verileri elde ettikten sonra size teslim edilir.

Beko Klima Demontaj

Beko klimanın demontaj işlemi sırasında öncelikle klimanız soğutmaya alınarak bir kaç dk çalıştırılır ve gazı kompresör aracılığı ile Yoğuşturucu Bobin (kondansör) içine toplanır. Gazı içine topladıktan sonra iç ünitenin arkasında bulunan rekorlu iki boruyu gerekli ekipmanlarla sökerek demontaj işlemi gercekleştirilir.

AYZ Teknik ısıtma soğutma sistemleri çağrı merkezi hattını kullanarak servisimize ulaşabilirsiniz.çatalca Beko servisi,olarak çatalca ve tüm semtlerine Beko klima servisi,Beko klima bakımı, Beko klima montaj, işlemlerini profesyonel ekibimizle 1 yıl işçilik ve parça garantisi altında yapmaktayız.

Beko Klima Servisi,

Çatalca Beko klima servisi konusunda uzman ve Alanında egitimli kadrosu ile Beko klimanız için özel servis  hizmeti vermekteyiz. Istanbul merkezli, Beko çatalca servisi, Gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir ve Çatalca Beko servisi, olarak firmamiz hızlı servis  hizmeti verebilmek icin  tüm  semtlere yayılmıştır.

Müşteri hizmetlerimizi 0212 590 41 45 nolu telefonlardan arayıp servis talebinde bulanabilirsiniz. Size en  yakın Beko  klima servisi aracımızı yönlendirmekteyiz. Size ulaşan uzman teknisyenlerimiz Beko markalı klimanızın durumuna  göre, yerinde Teknik işlem uygulamaktadır.Beko markalı  klimanızın herhangi bir parçasının değiştirilmesi gerekirse veya yerinde Teknik işlem uygulanmayacak Durumdaysa merkezimize getirilir. Beko Klimanız Teknik işlem uygulandıktan sonra tüm  test ve kontrolleri yapılıp adresinizde güvenli bir şekilde montajı yapılıp size teslim edilir.

Beko KLİMA SERVİSİ OLARAK VERDİĞİMİZ  HİZMETLER…

* Beko Klimanızın yerinin değiştirilmesi
* Beko Klima bakımı
* Beko Klima montajı
* Beko Klima demontajı (sökümü)
* Beko klima gaz şarjı
* Beko Klimanın taşınması
* Beko Klima yıllık bakımları
* Beko Klima arıza giderme
* Beko Kanallı klimalarda kanal temizliği
* Beko Klimanın devreye alınması
* Beko Screw kompresör tamiri
* Beko Pistonlu kompresör tamiri
* Beko Klima yıllık bakımları
* Beko Klima üfleme ve emiş temizliği
* Beko Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
* Beko Klima evaporatör (kondanser) temizliği
* Beko Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
* Beko Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması

* Beko Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini
* Beko Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi

 

Kısaca Beko Klimanızın Bakımı Neden Gerekli ?

  • SağlıK problemleri Yaşamamanız için.
  • Konforunuz için.
  • Birçok Enfeksiyon ve Hastalıklardan korunmanız için
  • Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir Temiz bir atmosfer için.
  • Klimanızın ömrünü uzatmak için
  • Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için
  • Faturunıza Yansıyacak Enerji tasarrufu için

Çatalca Beko Klima Servisi,olarak Size Bir Telefon kadar yakınız

                                            
                                          
                                          

 


Yorumlar - Yorum Yaz