• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ayzteknik?fref=ts
      

 sogutma yedek parca
Buz Makinası Hizmetlerimiz
Klima Hizmetlerimiz
Kombi Hizmetlerimiz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret150137
Site Haritası

AVCILAR ALARKO CARRİER KLİMA SERVİSİ

avcılar alarko carrier klima servisi,avcılar alarko carrier klima tamiri,avcılar alarko carrier klima bakımı,avcılar alarko carrier klima montajı,avcılar alarko carrier yetkili servisi

Alarko Carrier klima servisi Avcılar

Alarko Carrier Klimanızla ilgili herhangi bir konu hakkında teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknikerlerimiz klimanızın durumuna göre yerinde Teknik işlem sağlamaktadır.Probleminiz servis yerinde Teknik işlem uygulanmayacak durumdaysa avcılar Alarko Carrier klima servisimiz, klimanızın demontaj işlemini gerçekleştirerek Servisimize getirilir. Teknik işlem sonrası test ve kontrolleri yapılarak adresinizde montajı yapılır size Güvenli bir şekilde teslim edilip Yerindede 30 dk bir süre çalıştırılarak test edilip Hizmetinize sunulur.

Alarko Carrier Klima Bakımı

Alarko Carrier Klimanızın bakım işlemine geçilmeden önce klima iç ünitesinin kasası düzgün bir şekilde sökülür.Alarko Carrier klima,'nın kasası söküldükten sonra (kimyasal karışımı ilaç) Asit iç ünitedeki Buharlaştırıcı bobin (evaporatör) üzerine püskürtme yapılır, İç ünitenin kasası ve filtreleri uygun bir yerde Asitle temizlenerek kurutulmaya bırakılır, ardından Alarko Carrier klima'nın Dış ünitesinde Bulununan Yoğuşturucu Bobin (kondansör) üzerinede Asit püskürtülür.Alarko Carrier klimanızın bakımı bittikten sonra iç ünite kasası Düzgün bir şekilde yerine takılır Bu işlemden Sonra Özel Bakteri önleyici kimyasal koku Buharlaştırıcı bobin (evaporatör) üzerine sıkılarak ferah bir koku yayması sağlanırtemiz bir bezle etrafı silinirek ve klimanızın bakım işlemi bitmiş olur.

Not= Bakım işlemi ALARKO CARRİER klima servisi Tarafından Kontrollü bir şekilde yapılmalıdır.Aksi takdirde Elektriksel Arıza ve yanmalara sebebiyet verip Klimanız Çeşitli kronik arızalara yol açmaktadır. Bu gibi sebepler Garantili cihazlar için garanti kapsamı dışına çıkmasına sebep vermektedir.

Alarko Carrier Klima Montajı

Alarko Carrier Klima'nızın montaj işlemine geçilmeden önce Alarko Carrier klimanın kurulacağı odanın Alanı,ısı kayıpları binanın bulunduğu konum baz alınarak Btu'sunun yeterli olup olmadığı keşifi yapılırak size bilgisi verilir. Sizin Onayınızla Alarko Carrier klimanızın montaj işlemine başlanır. Öncelikle iç ünitesini duvara sabitleyen askı sacı sizin isteğiniz üzerine duvarın uygun bir yerine montaj yapılır.
Bu işlem bittikten Sonra Klimanızı Drenaj Hortumu ve Soğutucu Akışkanın (Gaz) geçeceği Bakır boruların montajı yapılıp askı sacına asılır.Dış ünitede istenilen veya uygun bir yere Montaj edilip Vibrasyon testi yapılır. İç üniteden gelen Bakır borular dış ünitenin vanalarına takılır. Elektrik bağlantıları yapıldıktan sonra Start verilerek klima çalışıtırılır. Gaz vanası açılarak gaz akışı sağlanır ve klima yaklaşık 30 dk boyunca soğutma modunda Manometre yardımıyla gözlenir ve Eksilen Gaz Şarjı yapılarak istenilen verileri elde ettikten sonra size teslim edilir.

Alarko Carrier Klima Demontaj

Alarko Carrier klimanın demontaj işlemi sırasında öncelikle klimanız soğutmaya alınarak bir kaç dk çalıştırılır ve gazı kompresör aracılığı ile Yoğuşturucu Bobin (kondansör) içine toplanır. Gazı içine topladıktan sonra iç ünitenin arkasında bulunan rekorlu iki boruyu gerekli ekipmanlarla sökerek demontaj işlemi gercekleştirilir.

AYZ Teknik ısıtma soğutma sistemleri çağrı merkezi hattını kullanarak servisimize ulaşabilirsiniz.avcılar Alarko Carrier servisi,olarak avcılar ve tüm semtlerine Alarko Carrier klima servisi,Alarko Carrier klima bakımı, Alarko Carrier klima montaj, işlemlerini profesyonel ekibimizle 1 yıl işçilik ve parça garantisi altında yapmaktayız.

ALARKO CARRİER Klima Servisi,

Avcılar Alarko Carrier klima servisi konusunda uzman ve Alanında egitimli kadrosu ile Alarko Carrier klimanız için özel servis  hizmeti vermekteyiz. Istanbul merkezli, Alarko Carrier avcılar servisi, Gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir ve Avcılar Alarko Carrier servisi, olarak firmamiz hızlı servis  hizmeti verebilmek icin  tüm  semtlere yayılmıştır.

Müşteri hizmetlerimizi 0212 590 41 45 nolu telefonlardan arayıp servis talebinde bulanabilirsiniz. Size en  yakın Alarko Carrier  klima servisi aracımızı yönlendirmekteyiz. Size ulaşan uzman teknisyenlerimiz Alarko Carrier markalı klimanızın durumuna  göre, yerinde Teknik işlem uygulamaktadır.Alarko Carrier markalı  klimanızın herhangi bir parçasının değiştirilmesi gerekirse veya yerinde Teknik işlem uygulanmayacak Durumdaysa merkezimize getirilir. Alarko Carrier Klimanız Teknik işlem uygulandıktan sonra tüm  test ve kontrolleri yapılıp adresinizde güvenli bir şekilde montajı yapılıp size teslim edilir.

ALARKO CARRİER KLİMA SERVİSİ OLARAK VERDİĞİMİZ  HİZMETLER…

* Alarko Carrier Klimanızın yerinin değiştirilmesi
* Alarko Carrier Klima bakımı
* Alarko Carrier Klima montajı
* Alarko Carrier Klima demontajı (sökümü)
* Alarko Carrier klima gaz şarjı
* Alarko Carrier Klimanın taşınması
* Alarko Carrier Klima yıllık bakımları
* Alarko Carrier Klima arıza giderme
* Alarko Carrier Kanallı klimalarda kanal temizliği
* Alarko Carrier Klimanın devreye alınması
* Alarko Carrier Screw kompresör tamiri
* Alarko Carrier Pistonlu kompresör tamiri
* Alarko Carrier Klima yıllık bakımları
* Alarko Carrier Klima üfleme ve emiş temizliği
* Alarko Carrier Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
* Alarko Carrier Klima evaporatör (kondanser) temizliği
* Alarko Carrier Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
* Alarko Carrier Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması

* Alarko Carrier Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini
* Alarko Carrier Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi

 

Kısaca Alarko Carrier Klimanızın Bakımı Neden Gerekli ?

  • SağlıK problemleri Yaşamamanız için.
  • Konforunuz için.
  • Birçok Enfeksiyon ve Hastalıklardan korunmanız için
  • Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir Temiz bir atmosfer için.
  • Klimanızın ömrünü uzatmak için
  • Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için
  • Faturunıza Yansıyacak Enerji tasarrufu için

Avcılar Alarko Carrier Klima Servisi,olarak Size Bir Telefon kadar yakınız

                                            
                                          
                                          

 


Yorumlar - Yorum Yaz