• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ayzteknik?fref=ts
      

 sogutma yedek parca
Buz Makinası Hizmetlerimiz
Klima Hizmetlerimiz
Kombi Hizmetlerimiz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret150137
Site Haritası

BAŞAKŞEHİR AİRFEL KLİMA SERVİSİ

başakşehir airfel klima servisi,başakşehir airfel klima tamiri

Airfel klima servisi Başakşehir

Airfel Klimanızla ilgili herhangi bir konu hakkında teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknikerlerimiz klimanızın durumuna göre yerinde Teknik işlem sağlamaktadır.Probleminiz servis yerinde Teknik işlem uygulanmayacak durumdaysa  başakşehir airfel klima servisimiz, klimanızın demontaj işlemini gerçekleştirerek Servisimize getirilir. Teknik işlem sonrası test ve kontrolleri yapılarak adresinizde montajı yapılır size Güvenli bir şekilde teslim edilip Yerindede 30 dk bir süre çalıştırılarak test edilip Hizmetinize sunulur.

Airfel Klima Bakımı

Airfel Klimanızın bakım işlemine geçilmeden önce klima iç ünitesinin kasası düzgün bir şekilde sökülür.Airfel klima,'nın kasası söküldükten sonra (kimyasal karışımı ilaç) Asit iç ünitedeki Buharlaştırıcı bobin (evaporatör) üzerine püskürtme yapılır, İç ünitenin kasası ve filtreleri uygun bir yerde Asitle temizlenerek kurutulmaya bırakılır, ardından Airfel klima'nın Dış ünitesinde Bulununan Yoğuşturucu Bobin (kondansör) üzerinede Asit püskürtülür.Airfel klimanızın bakımı bittikten sonra iç ünite kasası Düzgün bir şekilde yerine takılır Bu işlemden Sonra Özel Bakteri önleyici kimyasal koku Buharlaştırıcı bobin (evaporatör) üzerine sıkılarak ferah bir koku yayması sağlanırtemiz bir bezle etrafı silinirek ve klimanızın bakım işlemi bitmiş olur.

Not= Bakım işlemi AİRFEL klima servisi Tarafından Kontrollü bir şekilde yapılmalıdır.Aksi takdirde Elektriksel Arıza ve yanmalara sebebiyet verip Klimanız Çeşitli kronik arızalara yol açmaktadır. Bu gibi sebepler Garantili cihazlar için garanti kapsamı dışına çıkmasına sebep vermektedir.

Airfel Klima Montajı

Airfel Klima'nızın montaj işlemine geçilmeden önce Airfel klimanın kurulacağı odanın Alanı,ısı kayıpları binanın bulunduğu konum baz alınarak Btu'sunun yeterli olup olmadığı keşifi yapılırak size bilgisi verilir. Sizin Onayınızla Airfel klimanızın montaj işlemine başlanır. Öncelikle iç ünitesini duvara sabitleyen askı sacı sizin isteğiniz üzerine duvarın uygun bir yerine montaj yapılır.
Bu işlem bittikten Sonra Klimanızı Drenaj Hortumu ve Soğutucu Akışkanın (Gaz) geçeceği Bakır boruların montajı yapılıp askı sacına asılır.Dış ünitede istenilen veya uygun bir yere Montaj edilip Vibrasyon testi yapılır. İç üniteden gelen Bakır borular dış ünitenin vanalarına takılır. Elektrik bağlantıları yapıldıktan sonra Start verilerek klima çalışıtırılır. Gaz vanası açılarak gaz akışı sağlanır ve klima yaklaşık 30 dk boyunca soğutma modunda Manometre yardımıyla gözlenir ve Eksilen Gaz Şarjı yapılarak istenilen verileri elde ettikten sonra size teslim edilir.

Airfel Klima Demontaj

Airfel klimanın demontaj işlemi sırasında öncelikle klimanız soğutmaya alınarak bir kaç dk çalıştırılır ve gazı kompresör aracılığı ile Yoğuşturucu Bobin (kondansör) içine toplanır. Gazı içine topladıktan sonra iç ünitenin arkasında bulunan rekorlu iki boruyu gerekli ekipmanlarla sökerek demontaj işlemi gercekleştirilir.

AYZ Teknik ısıtma soğutma sistemleri çağrı merkezi hattını kullanarak servisimize ulaşabilirsiniz. başakşehir airfel servisi,olarak  başakşehir ve tüm semtlerine airfel klima servisi,airfel klima bakımı, airfel klima montaj, işlemlerini profesyonel ekibimizle 1 yıl işçilik ve parça garantisi altında yapmaktayız.

AİRFEL Klima Servisi,

Başakşehir Airfel klima servisi konusunda uzman ve Alanında egitimli kadrosu ile Airfel klimanız için özel servis  hizmeti vermekteyiz. Istanbul merkezli, airfel başakşehir servisi, Gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir ve  başakşehir airfel  servisi, olarak firmamiz hızlı servis  hizmeti verebilmek icin  tüm  semtlere yayılmıştır.

Müşteri hizmetlerimizi 0212 590 41 45 nolu telefonlardan arayıp servis talebinde bulanabilirsiniz. Size en  yakın airfel  klima servisi aracımızı yönlendirmekteyiz. Size ulaşan uzman teknisyenlerimiz Airfel markalı klimanızın durumuna  göre, yerinde Teknik işlem uygulamaktadır.Airfel markalı  klimanızın herhangi bir parçasının değiştirilmesi gerekirse veya yerinde Teknik işlem uygulanmayacak Durumdaysa merkezimize getirilir. Airfel Klimanız Teknik işlem uygulandıktan sonra tüm  test ve kontrolleri yapılıp adresinizde güvenli bir şekilde montajı yapılıp size teslim edilir.

AİRFEL KLİMA SERVİSİ OLARAK VERDİĞİMİZ  HİZMETLER…

* Airfel Klimanızın yerinin değiştirilmesi
* Airfel Klima bakımı
* Airfel Klima montajı
* Airfel Klima demontajı (sökümü)
* Airfel klima gaz şarjı
* Airfel Klimanın taşınması
Airfel Klima yıllık bakımları
* Airfel Klima arıza giderme
Airfel Kanallı klimalarda kanal temizliği
* Airfel Klimanın devreye alınması
* Airfel Screw kompresör tamiri
* Airfel Pistonlu kompresör tamiri
* Airfel Klima yıllık bakımları
* Airfel Klima üfleme ve emiş temizliği
Airfel Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
* Airfel Klima evaporatör (kondanser) temizliği
* Airfel Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
* Airfel Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması

* Airfel Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini
* Airfel Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi


Kısaca Airfel Klimanızın Bakımı Neden Gerekli ?

  • SağlıK problemleri Yaşamamanız için.
  • Konforunuz için.
  • Birçok Enfeksiyon ve Hastalıklardan korunmanız için
  • Kötü koku, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir Temiz bir atmosfer için.
  • Klimanızın ömrünü uzatmak için
  • Hiç ummadığınız ve ihtiyacınız olduğu bir anda devre dışı kalmaması için
  • Faturunıza Yansıyacak Enerji tasarrufu için

 Başakşehir Airfel Klima Servis,olarak Size Bir Telefon kadar yakınız
                                          
                                          


Yorumlar - Yorum Yaz